MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo firması mesai saati sabah saat 08.00’da başlar ve akşam 18.00’de son bulur. Cumartesi günleri öğlen 12.00’ye kadar açıktır, pazar günleri ise kapalıdır.

Kargolarınızı hafta içi 18.00′ e kadar ve Cumartesi günleri 12.00’ye kadar şubelerden teslim edebilirsiniz.

Çalışma saatleri
Hafta içi 08.30 – 18.00
Cumartesi 08.30 – 15.00
Pazar günleri kapalıdır.

MNG Kargo saat kaçta açılıyor ?
Açılış saati, MNG Kargo sabah saat 08.30 de açılır.

MNG Kargo saat kaçta kapanıyor ?
Kapanış saati, MNG kargo hafta içi hergün saat 18.00’de kapanır, cumartesi günleri ise 15.00’de kapanır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri” üzerine 22 düşünce

 1. murat kara

  carsamba gunu siparis verdim kargo persembe gunu yola cikti ama elime ulasmadi sozde 3 gun icerisinde gelir diyosunuz

  Cevapla
 2. emirhan

  Sipariş tam 6 gün üzerine gelmiş ve ev adresine kimse gelmemesine rağmen adresinizde bulunamadığınız için şubede bekletilmektedir yazıyor mesajda.

  Cevapla
 3. MAYKIL

  Alışveriş yaptığım site bu kargo firmasını kullandığı için mecbur kalmasam kapısından bile geçmeyecem. İlgisiz alakasız personel, düşük kaliteli hizmet, dağıtım yetersizliği….Vs. daha ne olsunki.

  Cevapla
  1. MEÇHUL

   mng kargo kadar gereksiz , sorunlu , anlayışsız bir kargo şirketi ömrümde ne gördüm nede duydum şube ayrı bi dert bölge müdürlüğü ayrı bi dert genel müdürlük ve müşteri temsilcilikleri ayrı bi dert 1 hafta önce teslim edilmesi gereken kargo hiçbir bilgilendirme yapmaksızın aksatılmakta ve kargomu kendim takip edip yukardaki birimlerle iletişime kendim geçtiğim halde topu birbirlerine atıp duruyorlar ve en son kargonuz adresinizde asansör olmadığından dolayı bina girişine bırakılacaktır deyip telefonu tepkimi aldıktan sonra vazgeçiyorlar ve birimlerin kendi aralarında geçtikleri notsa tam bi fiyasko müşteri adresi ve telefonuna ulaşılamadı deniyor ALLAH’tan bulunn…

   Cevapla
 4. Sema

  Bu gün gelmişler sanırım ki bana mesaj atmışlar ben ise tüm gün evdeydim zil dahi çalmadı nasıl oluyor anlamıyorum ? Ki bu muhabbeti tek yapan mng kargo değil sürat kargo da yapıyor bunu bak yine sinirlerim bozuldu

  Cevapla
  1. Nazlo

   Aynen ya artık bu kelimeleri ezberlemişler banada kaç defa aynısını yaptılar.evde olduğum halde msj geldi evde bulnmadigiz için teslim edemedik kendiniz gelip alirsnz dediler😂😂😂

   Cevapla
 5. Mng

  mng firması ile bir daha çalışmak istemiyorum kargo takip durumunu sorguluyorum dağıtımda yazıyor. ama gelen giden yok.

  Cevapla
 6. Ahmet

  Kesinlikle çok saçma bi kargo şirketi. Benim evimin dibindeki şubeye gelen kargom 5 km ötedeki şubeye aktarılmış. Kesinlikle uzak durulması gereken bi kargo.

  Cevapla
 7. Kenan

  Mng kargo sorumsuz bir kargo sirketidir kargom tum gun evde olamama ragmen bana teslim edilmedi kapima geldik bulamadik diye not birakilmis bu kadar buyuk capli bir kargo firmasi bu kadar ilgisiz olamaz..

  Cevapla
 8. MNG

  Bu kadar ilgisiz başka bir kargo bulmak zor harbiden. Çalışmayacaksınız aslında bunlarla gerçi ama diğerlerinin de bunlardan kalır yanı yok.

  Cevapla
 9. aylin

  Alıcı adreste bulunmadığında gün sonunda alıcıyı arayacağınızı söyleyip aramıyorsunuz, içinde goda olan bir paket varken üstelik.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir